BEBEPLANET.PL – PROJEKT ŻYCIA WYSTARTOWAŁ!

Kochani przychodzę dziś do Was, aby podzielić się tym, nad czym pracowałam ostatnie kilka miesięcy.

Właśnie ruszył:
BEBEPLANET.PL !!!

sklep z produktami dla dzieci i kobiet, dla mam, dla rodzin. Sklep, który jest spełnieniem moich marzeń.

Z całego serca zapraszam Was na zakupy. Jeśli szukacie prezentu, wyprawkowych produktów dla maluszków, zabawek dla większych dzieci, czy czegoś pięknego dla Was kobiety – to miejsce z pewnością się Wam spodoba. :)

A tutaj słów kilka o tym co znajdziecie na stronie sklepu:

Jestem Ania, niektórym znana jako Scraperka, mama małego Julka, który po wielu latach walki o macierzyństwo, przyniósł największą z możliwych miłości. Jako bloger, fotograf i influencer spełniam się zawodowo od ponad 10 lat, jednak od kiedy pamiętam marzyłam o założeniu własnego biznesu. 

Otwarcie BebePlanet to dla mnie kolejny krok w przód na drodze samorozwoju, a jednocześnie głęboka potrzeba dzielenia się pięknymi i ponadczasowymi produktami, pochodzącymi od uwielbianych przez nas marek, zarówno polskich jak i zagranicznych. 

Stworzyłam wyjątkowe miejsce w sieci z produktami dla maluszków jak i większych dzieci oraz dla nas kobiet. Wiem, jak istotne jest skompletowanie odpowiedniej wyprawki, która będzie przemyślana i funkcjonalna jednocześnie. Nie sposób kupić dużo, ważne, aby to co kupimy spełniało swoją funkcję i jednocześnie cieszyło oko. Wszystko co znajdziecie na półkach sklepu, polecam Wam z czystym sercem, bo sama korzystam z większości, o od kiedy jestem mamą, właśnie te marki towarzyszą nam każdego dnia. Obok zakładki Dla Dzieci, czy Wyprawka, znajdziecie produkty w kategorii Kobieta, bo każda z nas powinna zaznać odrobiny przyjemności i nie zapominać o sobie. Szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, czyż nie? Szczęśliwa kobieta, szczęśliwi wszyscy dookoła. A jeśli organizujecie przyjęcie, poleca się zakładka Przyjęcia. :)

BebePlanet to wyselekcjonowane marki, najwyższa jakość i najpiękniejszy design. Zapraszam Was do naszego świata i życzę samych przyjemności. 

Ściskam Was!
Scraperka

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *