NOWE MIEJSCE W NASZYM DOMU. :)

Dziś tak szybciutko chcę Wam pokazać nowy kąt w naszym domu, a właściwie jeden z pokoi, który długo czekał na ukończenie, ale udało się. Mamy to. Już wszystko stoi na swoim miejscu i jest tak jak być powinno. :) Powiem Wam tylko, że nie było z nim łatwo, a wniesienie na górę ogromnego narożnika to był spory wyczyn. A gdy powiem Wam jeszcze, że po wniesieniu okazało się, że jest uszkodzony i trzeba będzie go znosić.. czekać kolejne 5 miesięcy na nowy, który jak się później okazało i owszem.. przyjechał, ale UWAGA: miał tą samą wadę.

Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze. Sprawny narożnik z granatowego weluru stoi i cieszy i co najważniejsze działa i się rozkłada, gdy jest taka potrzeba. :) Na jednej ze ścian, tej z drzwiami wejściowymi, zdecydowaliśmy się na regały na książki. Znalazłam bardzo fajne z lekko zdobionymi elementami, które znakomicie wpasowały się w klimat naszego domu. Plecy regałów nawiązują do boazerii w pokoju Jula, a góra i dół oraz listwy przy półkach fajnie grają ze sztukaterią z innych pomieszczeń i tak nareszcie mamy gdzie trzymać książki i tworzyć domową bibliotekę.

Dla mnie zawsze ważne było optymalne wykorzystanie przestrzeni i takie zagospodarowanie wszystkiego, aby było jak oddychać, jeśli wiecie o czym mówię. :)

Mimo, że pokój jest całkiem sporych rozmiarów 15m2, to w tej jego części chciałam praktycznie zagospodarować przestrzeń. Ten post i pierwsze zdjęcie jest moją odpowiedzią na konkurs LG POLSKA #maxislimLGVIvace , gdzie zadaniem jest pokazać jak w kreatywny sposób odzyskuje się przestrzeń i jak osiągnąć maxi efekt mini kosztem, aranżując tak, aby oszczędzać miejsce. :) Największy problem zawsze miałam z przechowywaniem koców i tak postanowiłam zwinąć je odpowiednio w rulon i poukładać pionowo w wiklinowym koszu. Tak zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Dodatkowo na dekoracyjnej drabinie powiesiłam magazyny, które lubię mieć pod ręką, a do marokańskiego wazonu włożyłam resztki tapety, które mam w planach jakoś wykorzystać.


Teraz biorąc udział w konkursie organizowanym na www.lg.com/pl/maxislim , możecie wygrać nową pralkę LG Vivace Maxi Slim, która ma 47cm głębokości i 8,5kg pojemności, a tym samym zmieści się nawet w małej przestrzeni. :) Wystarczy, że opublikujecie zdjęcie na swoim profilu i pokażecie jak wykorzystujecie małą przestrzeń na maxa z oznaczeniem @lgpolska oraz #maxislimLGVIvace . Zdjęcie może być zrobione wszędzie: dom, ogród, parking – co tylko przyjdzie Wam do głowy. Wygrywa aż 5 osób! Zabawa trwa do 15.01.2021 :) 

Zachęcam Was do spróbowania swoich sił, bo te pralki to jest cudo. Od kiedy mieszkamy w nowym domu, mocno eksploatujemy zarówno pralkę jak i suszarkę LG Vivace i moim zdaniem ten sprzęt nie ma sobie równych.

Warunki konkursu poniżej:

Ściskam Was mocno
Scraperka

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *