NOWE MIEJSCE W NASZYM DOMU. :)

Dziś tak szybciutko chcę Wam pokazać nowy kąt w naszym domu, a właściwie jeden z pokoi, który długo czekał na ukończenie, ale udało się. Mamy to. Już wszystko stoi na swoim miejscu i jest tak jak być powinno. :) Powiem Wam tylko, że nie było z nim łatwo, a wniesienie na górę ogromnego narożnika to był spory wyczyn. A gdy powiem Wam jeszcze, że po wniesieniu okazało się, że jest uszkodzony i trzeba będzie go znosić.. czekać kolejne 5 miesięcy na nowy, który jak się później okazało i owszem.. przyjechał, ale UWAGA: miał tą samą wadę.

Całe szczęście wszystko skończyło się dobrze. Sprawny narożnik z granatowego weluru stoi i cieszy i co najważniejsze działa i się rozkłada, gdy jest taka potrzeba. :) Na jednej ze ścian, tej z drzwiami wejściowymi, zdecydowaliśmy się na regały na książki. Znalazłam bardzo fajne z lekko zdobionymi elementami, które znakomicie wpasowały się w klimat naszego domu. Plecy regałów nawiązują do boazerii w pokoju Jula, a góra i dół oraz listwy przy półkach fajnie grają ze sztukaterią z innych pomieszczeń i tak nareszcie mamy gdzie trzymać książki i tworzyć domową bibliotekę.

Dla mnie zawsze ważne było optymalne wykorzystanie przestrzeni i takie zagospodarowanie wszystkiego, aby było jak oddychać, jeśli wiecie o czym mówię. :)

Mimo, że pokój jest całkiem sporych rozmiarów 15m2, to w tej jego części chciałam praktycznie zagospodarować przestrzeń. Ten post i pierwsze zdjęcie jest moją odpowiedzią na konkurs LG POLSKA #maxislimLGVIvace , gdzie zadaniem jest pokazać jak w kreatywny sposób odzyskuje się przestrzeń i jak osiągnąć maxi efekt mini kosztem, aranżując tak, aby oszczędzać miejsce. :) Największy problem zawsze miałam z przechowywaniem koców i tak postanowiłam zwinąć je odpowiednio w rulon i poukładać pionowo w wiklinowym koszu. Tak zajmują zdecydowanie mniej miejsca. Dodatkowo na dekoracyjnej drabinie powiesiłam magazyny, które lubię mieć pod ręką, a do marokańskiego wazonu włożyłam resztki tapety, które mam w planach jakoś wykorzystać.


Teraz biorąc udział w konkursie organizowanym na www.lg.com/pl/maxislim , możecie wygrać nową pralkę LG Vivace Maxi Slim, która ma 47cm głębokości i 8,5kg pojemności, a tym samym zmieści się nawet w małej przestrzeni. :) Wystarczy, że opublikujecie zdjęcie na swoim profilu i pokażecie jak wykorzystujecie małą przestrzeń na maxa z oznaczeniem @lgpolska oraz #maxislimLGVIvace . Zdjęcie może być zrobione wszędzie: dom, ogród, parking – co tylko przyjdzie Wam do głowy. Wygrywa aż 5 osób! Zabawa trwa do 15.01.2021 :) 

Zachęcam Was do spróbowania swoich sił, bo te pralki to jest cudo. Od kiedy mieszkamy w nowym domu, mocno eksploatujemy zarówno pralkę jak i suszarkę LG Vivace i moim zdaniem ten sprzęt nie ma sobie równych.

Warunki konkursu poniżej:

Ściskam Was mocno
Scraperka

Follow:

Komentarzy: 16

 1. 13 stycznia 2021 / 14:10

  Macie przepiękną podłogę, zazdroszczę

 2. 15 stycznia 2021 / 13:31

  Bardzo fajna miejscówka gdzie się można zrelaksować . Kameralne wnętrze . Bardzo się mnie podoba.

 3. 20 stycznia 2021 / 10:11

  Widzę dużo ciekawych książek – czy tam przypadkiem nie ma całej serii Jo Nesbo? :)

 4. 27 stycznia 2021 / 11:02

  Renowacja mebli, to coś wspaniałego. Uwielbiam wyszukiwać ciekawe egzemplarze na różnych targach staroci, a później robić z nich cudeńka :)

 5. 4 lutego 2021 / 16:45

  Mój mąż by po wniesieniu takiego mebla i konieczności znoszenia go używał bardzo brzydkich słów, więc nawet nie próbuję takich dużych mebli wymyślać :)

 6. 26 lutego 2021 / 15:17

  Pięknie to wygląda! Marzy mi się taka biblioteczka kiedyś :)

 7. 26 lutego 2021 / 18:34

  Generalnie bardzo podobają mi się aranżacje z ,,regałami ze zbieraczami kurzu”, jak będę mieć własny kąt to na pewno sobie taki zorganizuję! A te koce wyglądają tak miękko, że aż chce się usiąść z ciepłą herbatą:D

 8. 11 marca 2021 / 13:44

  Piękne, niezwykle klimatyczne wnętrze, ale ja jako fan kwiatów zwróciłem uwagę na ten wiszący na półce… cudowny!!!

 9. 19 kwietnia 2021 / 14:21

  Jak ciepło, jak domowo! Uroczy kącik. :)

 10. 21 maja 2021 / 13:52

  Stojak na gazety cudo! haha :D podziwiam taką pomysłowość, zawsze mi to imponuje :)

 11. 24 maja 2021 / 18:23

  Fajny pomysł z tym koszykiem. Drobna zmiana, a zrobiło się jakoś tak… przytulniej :)

 12. 11 czerwca 2021 / 15:06

  Super lampa. Mogę wiedzieć, gdzie ją kupiłaś?

 13. 20 sierpnia 2021 / 11:49

  Bardzo ładnie zagospodarowane wnętrze, jak i super ujęcia. Bardzo podoba mi się pomysł na tę aranżację. Ja akurat teraz zastanawiam się co do sypialni, jaki projekt będzie do niej najlepszy. Chyba ostatecznie zainspiruje się Twoim projektem. Pozdrawiam ciepło:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *