IDĄ ŚWIĘTA – POMAGAJMY.
Dziś mówię Wam dzień dobry prosto z mojej sypialni, a właściwie z samego łóżka. Na pozór zwykły post o chwilach przyjemności, z kubkiem kawy i pysznym croissantem, czy kolorowymi donutami, od których, wstyd się przyznać, jestem uzależniona. Czy Wy też…
Czytaj dalej
