PRZEPIĘKNY MEDIOLAN.
Zniknęłam na jakiś czas, ale nie bez powodu. Potrzebowałam odskoczni, a najlepszą odskocznią od codzienności są dla mnie podróże. Tym razem wybraliśmy się na 6 dni do Mediolanu. Dlaczego właśnie tam? Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu, dzięki…
Czytaj dalej
