NASZA SYPIALNIA I ODROBINA PRZYTULNOŚCI

Jesienią zawsze nachodzi mnie na delikatne zmiany dekoracji, dodanie przytulności i “ciepła” :) Nie pamiętam kiedy pokazywałam Wam naszą sypialnię, ale z pewnością trochę zmieniło się od tamtego czasu. Nareszcie jest tak jak być powinno. Ściany nie świecą pustkami, przy łóżku pojawił się milutki i ciepły dywanik.. Koce, świeczki i dużo poduszek – tak lubię najbardziej. Zresztą zobaczcie sami. :)

Nad łóżkiem zawisła nowa ścienna galeria z plakatów. Jeśli chodzi o ściany i dekoracje z nimi związane, to od lat wierna jestem tylko plakatom Desenio. Bardzo lubię za ogromny wybór, gruby papier i pięknej jakości nadruki oraz świetne ramki z prawdziwego drewna, które nie dość, że łatwo się wiesza, to są również bardzo wygodne podczas wymiany plakatów.

Wszystkie plakaty tak jak pisałam są właśnie z Desenio. Mam dla Was niespodziankę, która myślę ucieszy wielu, bo często mam ptania o kod rabatowy. :) Teraz z kodem SCRAPERKA35 macie -35% zniżki na wszystkie plakaty* ze strony DESENIO.

Zostawiam Wam również link do plakatów, które sama wybrałam. Gdy go klikniecie, zniżka sama naliczy się już w koszyku: https://desen.io/scraperka35

Więcej inspiracji plakatowych znajdziecie na stronie sklepu. Rabat -35% trwa do 28.10.2021r. *Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Personalizowane. Przyjemności! :)

Plakaty z bliska :) Uwielbiam taką kolorystykę!
To lustro też ogromnie, ogromnie mnie cieszy :)
Julo w swoim żywiole, czyli pomaga podczas sesji ;)
Szafa była robiona na zamówienie u stolarza :)
Łóżko i lustro jest od TheRaw.
Podłoga i sztukateria na szafie – Arcydom

Jestem ciekawa jak Wam się podoba :) Ściskam Was mocno i do napisania!

Ania

Post powstał we współpracy z Desenio.

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *