WYDAŁAM EBOOKA I MEGA PROMOCJA NA SPRZĘT OLYMPUS!

Kochani po krótkiej przerwie wracam do Was, aby zaprosić Was do lektury. Wraz z kilkoma innymi twórcami i marką Olympus Polska stworzyliśmy ebooka o fotografii. Co ważne ebook jest DARMOWY i możecie go pobrać TUTAJ. :)

 

Znajdziecie w nim mnóstwo ciekawej treści, porad i wskazówek. :) Mam przyjemność znaleźć się na jego początku. Co wypociła Scraperka przeczytacie od strony 6 do 30. Starałam się, aby treści były dobre merytorycznie, abyście coś z tego wyciągnęli. :) Znajdziecie tam słów kilka o tym, jakim sprzętem robię zdjęcia, przygotowałam też dla Was poradnik z porównaniem 3 najbardziej uniwersalnych obiektywów, z których najczęściej korzystam. :) Jest rozdział o fotografii wnętrz i o tym na co i w jaki sposób zwrócić uwagę. Następnie zdradzam tajniki dobrego flatlay (zdjęć robionych od góry). Przeczytacie również o zdjęciach lifestylowych, aplikacji Olympus Share, czy obróbce. :) Zapraszam Was do ściągania ebooka! Wystarczy podać e-mail i ponad 100-stronicowy ebook trafia do Waszej skrzynki!

 

MAM TEŻ DLA WAS DRUGĄ NIESPODZIANKĘ! Z OKAZJI PREMIERY EBOOKA PRZEZ 3 DNI W SKLEPIE OLYMPUS POLSKA MACIE RABAT -25% NA ABSOLUTNIE WSZYSTKO (aparaty, obiektywy i akcesoria) :) Taka promocja się nie powtórzy! 

mój kod dla Was: scraperkaoly
link do sklepu TUTAJ

Promocja trwa do 18.07 do północy.

Uścisków moc
SCRAPERKA

Follow:

1 komentarz

  1. 18 lipca 2019 / 15:55

    Wow, gratuluję ebooka! Wygląda świetnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *