TK MAXX – MÓJ PREZENTOWNIK

Początek grudnia to dobry czas na zakup prezentów dla bliskich. Zawsze staram się unikać zakupowej gorączki na kilka dni przed Świętami i Wam również gorąco polecam takie rozwiązanie. Stworzyłam dla Was prezentownik z produktami, które znajdziecie w jednym z moich ulubionych sklepów – TK Maxx. Uwielbiam go pod wieloma względami, ale przede wszystkim dlatego, że znaleźć tam można praktycznie wszystko, od rzeczy dla domu, przez obuwie, kosmetyki, bieliznę, ubrania dla kobiet i mężczyzn a kończąc na zabawkach dla dzieci. Ja jeszcze nigdy nie wyszłam z TK Maxx z pustymi rękami. :) Co ważne, skarby, które tam znajdziecie są unikatowe – max. w kilku egzemplarzach, bardzo często od znanych marek i projektantów. Dodatkowo wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. :) Bardzo fajną sprawą jest również to, że dostawy odbywają się aż do kilku razy w tygodniu!

Przygotowałam dla Was inspiracje na unikatowe prezenty dla domu, dla niej, dla niego i dla dziecka – dla każdego kto lubi wyjątkowe rzeczy. :)

 

DLA DZIECKA

DLA NIEGO

 

DLA NIEJ

DLA DOMU

 

Dodatkowo ciekawą opcją na prezent są karty podarunkowe. Jeśli nie jesteście pewni, czy dany prezent spodoba się osobie obdarowywanej, możecie pójść i w tym kierunku. :) Karty są bezterminowe i można je wykorzystać w każdym sklepie TK Maxx – tutaj znajdziecie wyszukiwarkę najbliższych sklepów  – znajdź sklep ). Taką kartę możecie kupić stacjonarnie oraz zamówić online pod tym linkiem – https://www.tkmaxx.pl/Karty-Upominkowe.

 

Na koniec gratka dla wszystkich, którzy lubią dobrze się bawić. Od 1 grudnia trwa konkurs organizowany przez TK Maxx. :) W sklepach na terenie Polski zostały ukryte worki w czerwono-białe paski. Osoby, które wykażą się spostrzegawczością oraz refleksem i znajdą je jako pierwsze wygrają wyjątkowy prezent – przez cały rok co miesiąc będą otrzymywać od TK Maxx pudełka upominkowe pełne niesamowitych niespodzianek od TK Maxx. Dzięki temu wyjątkowa magia prezentowych możliwości trwa i trwa, aż do następnych Świąt! Ułatwieniem w poszukiwaniu magicznego, świątecznego worka Woreckiego będą wskazówki pojawiające się na profilu TK Maxx na Facebooku! :) Więcej o konkursie przeczytacie  tutaj.

 

Ściskam Was!

Follow:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *