Dzień Świątecznych Skarpet – POMAGAJMY

Grudzień zbliża się wielkimi krokami. To taki magiczny czas w roku, pełen domowego i rodzinnego ciepła. To również czas, w którym warto pomyśleć o innych i pomóc. Dokładnie tak jak w ubiegłym roku, zostałam zaproszona do wsparcia charytatywnej akcji #dzienswiatwcznychskarpet organizowanej przez TKMaxx. To już trzecia edycja i cieszę się, że mogę być jej częścią. U nas w domu pomału robi się świątecznie i tak oto pozujemy sobie w skarpetkach. Jestem ciekawa, czy znajdą się też takie mini skarpeteczki dla Juleczka? ;)
W ramach akcji w TK Maxx w całej Polsce można kupić charytatywne skarpetki ze świątecznymi motywami. Dochód z ich sprzedaży wesprze podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Dodatkowo, każdy, kto opublikuje zdjęcie w charytatywnych skarpetkach na swoim Instagramie lub pod specjalnym postem na Facebooku marki wraz z hashtagiem #dzienswiatecznychskarpet oraz oznaczeniem @TKMaxx i @AkademiaPrzyszłości sprawi, że TK Maxx przekaże 5 zł za każdy taki post.

Możecie również pomóc, zwyczajnie kupując skarpetki, w jednym ze sklepów TK Maxx. Dostępne są w cenie 19,99 pln :) pamiętajcie , że te skarpetki mają moc – niosą pomoc, a przy okazji mogą stanowić fajny dodatek do prezentu dla naszych bliskich.

Akademia Przyszłości wspiera edukację dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej. Dzięki naszej pomocy dzieci nie tylko zyskują motywację do nauki, ale poznają swoje silne strony, wzmacniając w ten sposób swoją pewność siebie. W ten sposób mogą osiągać lepsze wyniki w nauce, stają się bardziej otwarte i chętne do współpracy, a na ich twarzach na pewno częściej gości uśmiech. :))

Trzecia edycja akcji ruszyła już 23 listopada i potrwa do 6 grudnia! Mam nadzieję, że i Wy przyłączycie się i pomożecie. :)
Pozdrawiamy Was z Juleczkiem!
Follow:

Komentarzy: 6

 1. 27 listopada 2018 / 12:02

  Dobrze, że trafiliśmy na ten blog :) Jeszcze dziś jedziemy zakupić skarpetki

 2. 28 listopada 2018 / 18:05

  super inicjatywa jak i same skarpetki ! :)

 3. 30 listopada 2018 / 12:38

  piękne zdjęcia, uwielbiam takie i nigdy nie mam pojęcia jak je robicie, u mnie to nigdy tak nie wygląda :d

 4. Nat
  8 grudnia 2018 / 11:18

  Skąd brązowy sweter? :-)

 5. 24 grudnia 2018 / 12:43

  Ależ urocze to ubranko dla maluszka!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *