ZASOBY WODY – ALESSI SENSE by ORAS – MY DREAM BATHROOM.

Statystyki nie kłamią. Zasoby wody na świecie z każdym dniem, każdą godziną drastycznie maleją.. Przeczytajcie sobie powyższe informacje.. Aż trudno w to wszystko uwierzyć, ale to prawda. Dlatego tak ważne jest, abyśmy szanowali wodę i minimalizowali jej zużycie. 
Międzynarodowy konkurs Alessi Sense by Oras, w którym biorę udział otworzył mi oczy na ten jakże trudny temat.. Wiele się dowiedziałam i teraz znacznie bardziej zwracam uwagę na powyższy problem. Dzięki temu, że mam w swojej łazience baterię Alessi Sense, mogę choć troszkę przyczynić się do oszczędzania wody. Dobrze mi z tym. Oczywiście każdy z nas może być bardziej eko. Wystarczy, że zdamy sobie sprawę z tego do czego to wszystko prowadzi i pomyślimy o przyszłych pokoleniach. Ciekawa jestem Waszych przemyśleń w tym temacie..

Konkurs MY DREAM BATHROOM nadal trwa… Dzięki Wam mój blog i moja tablica na Pinterest nadal plasuje się na pierwszym miejscu. Konkurencja jest dość mocna, ale wygląda na to, że Wasze głosy są jeszcze mocniejsze! :) 
Wymarzona wycieczka do Mediolanu jest już w zasięgu ręki. Liczę na Was do samego końca. Głosować na SCRAPERKA możecie codziennie do 19.12.2015r. wchodząc na stronę: http://sense.oras.com/en/ , klikając SCRAPERKA, a następnie VOTE z logowaniem na facebooka. Możecie również oddawać swój głos wysyłając e-maila o treści “VOTE for SCRAPERKA” na adres: alessi.sense@oras.com :) Wy również macie szansę na nagrody! A jeśli wygram obiecuję Wam relację z wyjazdu. :))) Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE! 
A już jutro zapraszam Was na świąteczny, pyszny post.. :)
Uścisków moc,
Scraperka

Follow:

Komentarzy: 9

 1. Anonimowy
  14 grudnia 2015 / 10:56

  Aniu poruszyłaś bardzo ważny temat. To bardzo istotne, aby zdawać sobie sprawę z zasobów wody i tego w jakim kierunku zmierza świat. Każdy z nas może przyczynić się do tego, aby było lepiej. Dziękuję..
  oczywiście głosuję na Ciebie, bo zasługujesz na tą wygraną jak nikt inny. :*
  ola

  • 14 grudnia 2015 / 11:08

   każdy z nas.. :) dziękuję za Twój głos w sprawie i głosy w konkursie :)
   pozdrowienia

 2. Anonimowy
  14 grudnia 2015 / 11:53

  WYGRASZ!!!
  bardzo fajny pomysł z tymi informacjami w kółkach.
  pozdro gabi

  • 14 grudnia 2015 / 11:56

   dziękuję! Wszystko w Waszych rękach. :*
   te kółka to projekt i wykonanie ORAS POLSKA. Więcej znajdziesz na ich fanpage'u. :)
   buziaki

 3. Anonimowy
  14 grudnia 2015 / 11:54

  Aniu, w jednym okienku jest informacja, że statystyczny Polak zużywa średnio 150 litrów wody na dobę a w drugim, że 190
  Skąd są te dane?

  • 14 grudnia 2015 / 11:57

   oczywiście wkradł się błąd.
   Te dane są zaczerpnięte z fanpage'a Oras Polska, gdzie co chwilę wrzucane są różne tego typu informacje. Z tego co się orientuję, prawidłowo powinno być ok. 150 litrów.
   pozdrawiam i dzięki za czujność :)

 4. 15 grudnia 2015 / 12:06

  150 litrów… Co Ci ludzie robią z tą wodą?! Nawet mój 5-latek wie, że trzeba oszczędzać i nasze średnie zużycie na członka rodziny to 72 l/dobę… Grunt to dobre nawyki :)

 5. 4 stycznia 2016 / 21:34

  Kochana, bardzo ważny temat poruszyłaś. Ja jestem nauczona, żeby oszczędzać nie tylko wodę. I to staram się wpoić moim przedszkolakom. Mam nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu udaje mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *