***WYNIKI KONKURSU***
Zgodnie z umową mam dla Was wyniki konkursu ze sklepikiem miahome!
Nie przedłużając… wybór nie był łatwy…chciałoby się nagrodzić Was wszystkich…
1 MIEJSCE i nagrodę nr 1 wraz z niespodzianką
otrzymuje LAVANDE!
“Wiosna ma kolor zieleni. Wiosną drzewa czarują kwiatami i przylatują
bociany. Wiosna obłędnie pachnie lilakami!!!! ale nim to się stanie,
wpierw słyszę wiosnę, w skowronkowej piosence. Jest w niej największy
optymizm przynoszący wiosnę:) A jak ją wprowadzam do domu? Pewnie jak
większość z nas:)
-bukietem niezapominajek, konwalii, stokrotek
-kolorową sukienką
-obrusem w truskawki
-otwartym na oścież oknem
-tymiankiem, bazylią i miętą na kuchennym parapecie
-pelargonią na balkonie, która niezmiennie ma za sąsiadkę starą babciną tarę:) cokolwiek by mówić, tworzą zgrany duet:)
i cokolwiek by pisać, to Wiosna przynosi wiosnę w nasze domy:)”
2 MIEJSCE i nagroda nr 2 poleci do nr 22
Agnieszki z Mierzei Wiślanej
3 MIEJSCE i nagroda nr 3 trafia do nr 13
GRATULUJEMY SERDECZNIE,
a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę i wspaniałe odpowiedzi:)))
Z przyjemnością czytałam jak odbieracie wiosnę, z czym Wam się kojarzy
i jak wprowadzacie ją do domów…:)
Czekam na maile z adresami od wygranych!
BUZIAKI:)
***
Kochani po raz kolejny bardzo bardzo dziękuję za Wasze komentarze,
za to, że jesteście tutaj ze mną i dzielicie się spostrzeżeniami :)))
Aż chce się tu być dla Was i dla siebie coraz cześciej
(ale czy częściej można?;))
Wczoraj udało mi się popstrykać kilka zdjęć z naszą nową lampą i kilkoma innymi zdobyczami… Nie będę mówić tutaj o pogodzie, bo nie ma o czym..Czy u Was też tak leje…….?!?!?! grrrrrrrrr………. ale dziś nie o tym…mam nadzieję, że jak spojrzycie na zdjęcia, to humor się zaraz Wam poprawi. :)))
ten biały świecznik, również kupiłam w Ikei:)
Jest bardzo fajnie rozwiązany, ponieważ nadaje się zarówno do cienkich jak i grubych świec :)
a kto tutaj zagląda? ;)
lampka jest genialna, bo można ją bardzo fajnie powyginać… jak komu się podoba:)
które już od lat wspiera nasza firma :) Co roku przyjeżdżają do nas na piknik i sprzedają takie cuda :)
od dawna podobał mi się sposób związywania magazynów wnętrzarskich paskiem..
postanowiłam wprowadzić to również u siebie :)
Kolory w dodatkach uwielbiam… miętowa ceramika, niebieska filiżanka do AGNETHA.HOME,
kolorowy szydełkowy pled, poduchy i ptaszki… i wiosna w moim domu w pełni :)
Jak Wam się podoba? :)
***
Chciałam się Wam jeszcze pochwalić moi drodzy, że wczoraj zostałam
AMBASADORKĄ
uwielbianej przeze mnie marki
:)))
Właśnie leci do mnie paczka z ich błyszczykami, pomadkami i innymi produktami :)))
jupiiiiiiiiiiii!!!
jupiiiiiiiiiiii!!!
Używaliście kiedyś kremu w tubce do ust?
Moim zdaniem lepszej ochrony nie ma:)
Już niedługo i dla Was coś się znajdzie:)))
WYNIKI KONKURSU Z MIAHOME DZIŚ WIECZOREM NA BLOGU!
Ściskam Was cieplutko mimo pogody za oknem:***
love You
Scraperka
gratuluję zostania ambasadorką :)
dzieci mają talencik a mieszkanko śliczne! lampa idealnie się wkomponowała
Aniu dziękuję bardzo:)
mają talent niesamowity… mam już od nich miseczkę, wazonik, kubek, a moja mama pół ceramiki w domu hihi;)
pozdrawiam cieplutko:*
Lampa cudna, chociaż moją uwagę przykuła ta ceramika, nie dość, że w pięknych kolorach i kształtach to jeszcze szczytny cel;) Carmexy uwielbiam, moim zdaniem bardzo uzależniają:) I potrafią wyleczyć opryszczkę:)
Pozdrawiam i życzę słońca:)
tak ceramika jest niesamowita kochana:) w ubiegłym roku kupiłam sobie u nich wielki kubas z barda w kolorach czekolady i latte:) uwielbiam pić z niego kawkę w pracy:)
to fakt, carmex uzależnia niesamowicie…uwielbiam to mrowienie na ustach;)
buziaki
Zajefajnie to wszystko wygląda! Lubię takie klimaty, niby wszystko z innej beczki a razem tworzy piękną całość…
Wiesz Aniu nie znam tej firmy Carmex, nigdy o niej nie slyszałam:)))
:))) cieszę się, że tak to odbierasz:) o Carmexie jeszcze napiszę w czerwcu:) przybliżę i markę i produkty:))) ściskam ciepło:*
Humor poprawił się jak najbardziej :)
no to się cieszę:) duża buźka!
…a u mnie dziś piękne słońce świeci od samego rana :))) Od razu mam 100% lepszy nastrój! Świetne zrobiłaś zakupy w IKEA. Ten świecznik mam już jakiś czas i szczerze powiedziawszy trochę mi się opatrzył, planuję go wysłać mamie, bo ona ma już kilka z tej serii i będzie jej pasował. Carmexu używam od bardzo dawnaaa.. jak jeszcze nie było go w rossmanie, to sprowadzałam z USA ;) Nie wiedziałam za to, że mają aż tak szeroką gamę produktów! Odkąd mieszkam we Francji mam dostęp tylko do zakręcanego słoiczka (niestety i tak muszę po niego jechać do Niemiec, bo tutaj nigdzie nie widziałam ;) Sciskam Cię gorąco i życzę miłego dzionka! :*
no coś Ty! ach to zazdroszczę straszliwie, bo u nas od rana leje…więc na nogach mam kalosze..;/ a w ręku dużą parasolkę…
mnie na razie świecznik się podoba, zobaczymy co będzie za jakiś czas:)
ja też! z carmexem do długa historia… zaraziła mnie nim moja koleżanka, która dawno dawno temu była w Stanach i go przywiozła… :)
ja też jeszcze niedawno nie wiedziałam, ze nawet kremy do rąk mają i błyszczyki i balsamy:) ach nie mogę się doczekać paczuszki. z pewnością Wam napiszę co i jak i zrobię jakiś konkurs:)
buziaki kochana! jak będziesz chciała to mogę Tobie kupować i wysyłać:) buziaki!
Dziękuję Aniu za tą miłą propozycję :) !… ale tak się przyzwyczaiłam do słoiczka, że wcale mi nie przeszkadza :) Kupiłam sobie nawet pędzelek, żeby nie babrać w tym słoiczku paluchami hahahaha ;)) Poza tym Mamcia wysyła mi regularnie rzeczy, których tutaj nie mam, a jestem od nich uzależniona ;) Co do pogody… BURZA!
Gratulacje dla zwyciężczyń Candy!! :) :*
a proszę bardzo;) na poczcie jestem dość często więc to żaden kłopot:) polecam się na przyszłość;) ach jak mama taka niezawodna to nie będę jej zabierała przyjemności :))) a ja lubię grzebać paluchem w tym słoiczku haha
buziaki!:***
dopiero na ostatnim zdjeciu zobaczyłam jej prawdizwy kolor-no piękna, oby Ci dobrze służyła;)sama rozgladam się za biurkowa ale szukam czegos autentycznie vintage:)pozdrawiam i ten pledzik masz boski:)
:) taki szaraczek:) jeden z moich ulubionych kolorków:) hmm.. poszukaj sobie na westwing, czasami mają takie vintage perełki:)
pledzik jest cudny i bardzo bardzo milusi:) uwielbiam pod nim siedzieć.. zwłaszcza w te zimne deszczowe wieczory majowe haha;)
ściskam ciepło
lampa jest genialna,prosta ale sama w sobie jest dekoracją :)
szydełkowy pled cuudeńko,chciałabym taki ale talentu brak :/
i poduszki na sofie mi sie podobają i ta ceramika zrobiona przez dzieci,wszystko piękne :)
u mnie od rana leje więc posiedze sobie chwilke u Ciebie i naciesze się tymi kolorkami :)
i o to chodzi, aby była prosta, troszkę loftowa i świetnie się wygina:)
pledzik zawsze można kupić od jakiejś zdolnej osóbki. Ten jest od ewy z kot bury kot. Kupiłam go jeszcze , gdy nie szydełkowałam.
rozgość się i posiedź ile tylko masz ochotę ;)
ściskam ciepło
olala, ależ się dzieje…:)))
Aguś dzieje się dzieje kochana!:)))
dobrze, że przez maila rozmawiamy, bo byśmy za dużo miejsca tutaj zajęły hehe:) raz jeszcze dziękuję za rady!:*
buziaczki
kochana lampa jest genialna!!!
swiecznik znam, też osobiście mam taki…
GRATULUJĘ nominacji pani ambasadorko!!!
miłego poniedziałku i całego tygodnia
pozdrawiaam
Aga :D
Aga dzięki! ja ją uwielbiam:)))))))
haha dzięki wielkie, ambasadorka brzmi dość poważnie, ale może podołam;)
dobrego tygodnia dla Ciebie!
buziaki
Ania! Lampa prezentuje się pięknie, kolorki przepiękne, też u siebie ostatnio poszłam w tony szarości i jest o niebo lepiej! Hmm u mnie z tymi lampami stojącymi jest trochę ciężko, bo mąż porobił tyle rodzajów oświetlenia w ścianach, że już byłoby za dużo … ale szkoda, bo niektóre stojące lampy są takie fajne … Ta ceramika jest cudowna, zdolne dzieci, brawo dla Nich!!! Carmex też lubię, używam w sztyfcie. Buziaki!
My w ścianach oświetlenia nie mamy w ogóle:) wszystko jest na suficie, na podłodze, albo na pólkach:)
może dzieciaki przeczytają, będzie im bardzo miło:)
pozdrawiam cieplutko!
piękne wnętrze stworzyłaś, aż by się chciało usiąść na kanapie między poduchami i napić z Tobą kawki :-) ceramika prześliczna. Bardzo podoba mi się pomysł spinania magazynów paskiem, chyba z niego skorzystam zamiast kupować gazetnik. Pozdrawiam ciepło mimo braku słońca od rana i deszczu.
a zapraszam więc w odwiedziny do Wrocławia:) gazety spięte paskami wyglądają świetnie:) sama podpatrzyłam to w jakimś wnętrzarskim magazynie:) wiele nie trzeba, aby uzyskać ciekawy efekt:)
ściskam cieplutko! do następnego:)
Aniu gratuluję serdecznie!!!!! Cieszę się ogromnie :))
Świetna lampa, bardzo funkcjonalna. I ten jej boski pstryczek.
Wszystko bardzo mi się podoba. Ceramika wykonana przez dzieci jest wspaniała.
Buziaki ogromne:*
P.S. U nas ogromne czarne chmury krążyły od kilku dni, ale dziś nad ranem jak lunęło… tak leje, że strach wyjść z domu.
bardzo bardzo dziękuję:)
tak pstryczek ma urokliwy:)))
no to tak jak u mnie. Jak otworzyłam oczy i wyjrzałam za okno to widziałam tylko wodę jak leje się z chmur…jakby wiadrami ktoś ją wylewał z góry…i trzeba było się ubrać i wyjść;/
miejmy nadzieję , że nie potrwa to długo:)
buziaki
Kolory delikatne, duzo swiatla, poprostu uroczo u Ciebie!!
Ta ceramika ktora robia dzieci z Barda tez bardzo mi sie podoba. A Bardo slaskie to jest to kolo Nowej Rudy?
Pozdrawiam serdecznie i zycze troche slonka, u nas zapowiadaja do polowy czerwca brzydka pogode :-)
dziękuję Grażynko:)
bardzo bardzo dziękuję!
podaję stronkę Barda: http://www.bardo.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&sub=1&menu=114&strona=1
możesz zrobić sobie wirtualną wycieczkę;)
dziękuję i również dużo słonka dla Ciebie. niech prognozy się nie sprawdzą:) buziaki
Swietnie Aniu, nawet stronka jest, dziekuje bardzo!
Aneczko, kiedy przed chwilą przeglądałam co nowego na fb, mignęło mi pierwsze zdjęcie i wróciłam szybko do niego, słowo daję, byłam przygotowana, że to jakiś news z Homes&Gardens, Country Living, albo innej gazetki wnętrzarskiej. Patrzę, a to Twoje mieszkanko. No po prostu mnie zwaliło z nóg. Tylko lampa i aż lampa i wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru. W szoku jestem :) takim pozytywnym. A pomysł z przewiązaniem gazetek paskiem – rewelacja! I do tego tak to wszystko kolorystycznie "gra". No klasa, po prostu wielka klasa!!!
Taka niby prosta lampa, a jaka fotogeniczna :))) Zachwycona jestem.
I bardzo gratuluję Pani Ambasador ;))) Przyznam się, że nigdy nie używałam jeszcze tych kosmetyków, z przyjemnością czekam na przybliżenie marki :))
Uścisków moc!
P.S. u nas też leje okrutnie, brrr
jeju jeju dziękuję ślicznie:) nie wiem co powiedzieć, bo usłyszeć od Ciebie tyle pochwał to niesamowite… :*** cieszę się, że też wszystko Tobie gra… bardzo mi miło, że mój zmysł odpowiada tak wielu z Was:) staram się jak mogę i chyba nie na marne;)
pomysł na gazetki podpatrzyłam w jakimś skandynawskim magazynie wnętrzarskim:) już dawno chciałam to zrobić, tylko czekałam na odpowiedni moment;) Carmex polecam, jeszcze Wam przybliżę co nieco za jakiś czas:)))
buziaczki:*
… aj, bo zapomniałam o ceramice. Jest piękna zarówno w kolorze, fakturze, jak i kształcie. Mnie kojarzy się z podobną serią z Bloomingville. A czy gdzieś można kupić takie rzeczy, poza podobnymi imprezami?
Muszę poszukać gdzieś namiary na nich, bo moja koleżanka w pracy kiedyś zamówiła sobie jakiś komplecik, pojechała i odebrała…chyba nie wysyłają:( ale jak coś to w przyszłym roku moge coś dla ciebie kupić;) pamiętam też o cieście! dopytam mamy w ten weekend, bo robimy grilla:) buziaki
dziękuję Ci Kochana za pamięć – wspaniała Jesteś!!!
;) proszę:*
Cześć :)
Jak już dziewczyny pisały lampa świetnie pasuje do Wszego wnętrza.
Bardzo podoba mi się ta ceramika – muszę poszperać i zobaczyć czy można jakoś zamówić od dzieciaków :)
A o pogodzie ni nie wspominaj… Siedzę w grubym swetrze, a mąż w kominku rozpala…- który to już raz tej wiosny??
przez internet raczej nie:) wiem, że można do nich zadzwonić i dogadać co się chce, a oni zrobią i później można przyjechać i odebrać:) choć może są i inne formy zamówienia…
ech nawet nie mów…ja dziś rano marzyłam o kominku, tak zimno było;/
oby szybko słonko do nas wróciło!
ech
buziaki
Lampa pasuje jak ulał ;) puszeczka w ptaszynki piękna ;) i ta mordusia Twojego pieska wystająca :)))
hehe jak zawsze model się na zdjęcie chciał załapać;)
puszka w ptaszki jest bardzo przyjemna i taka wiosenna:) trzymam w niej herbatkę, a czasem ciasteczka. :)
lampa rewelacyjna !!! ceramikę już podziwiałam u Ciebie w ogródku u Rodziców ;) a magazyny …łał – jak bym się do nich dorwała :)))
Aniu Carmex uwielbiam !!!
miłego dnia ♥♥♥
tak jesteś bystra! to ta sama ceramika:))) hehe magazynów troszkę mam:) najbardziej uwielbiam te skandynawskie, bo mimo, że nic nie rozumiem z tego co jest napisane to zdjęcia tutaj są najważniejsze… to morze inspiracji dla mnie:)
buziaczki słońce:)
Lampa bardzo pasuje do pastelowego kącika kanapowego. Świeczniki mam dwa w wersji mini (z mojego ulubionego działu w I. ;), faktycznie praktyczne rozwiązane. Gratuluję "ambasadorstwa" – pomadkę Carmex używam od niedawna, ale bardzo lubię to chłodne mrowienie na ustach :) pozdrowienia
o proszę! widzę, że nas posiadaczek tego świecznika jest dość sporo:)))
ja też uwielbiam to mrowienie w carmexie:) rewelacyjne uczucie, prawda?:)
dziękuję i ściskam ciepło
Cóż mogę powiedzieć…Ślicznie jest u Ciebie:)Wszystko ładnie dobrane…ahh
ahhh dziękuję więc:)
buziaki
wszystko cudowne! :)
już wiem, który blog będę oglądała najchętniej podczas urządzania własnego domku :)
hehe polecam się na przyszłość oczywiście:)))
gdybyś miała jakieś pytania zawsze możesz pisać, odpowiem i doradzę:)
Cudna Lampa! cały obrazek świetny, bardzo domowo, pledzik śliczny ifotki też.
Sposób na ujarzmienie gazet – extra!
Moniczko bardzo dziękuję :))) kupiłam jeszcze świetną białą ramę w ikei, ale okazała się w złym wymiarze do zdjęcia, które chcę powiesić i teraz muszę kupić jeszcze jedną:)
gazety wyglądają tak ładnie i są uporządkowane:) wreszcie…;)
… no ja bym jeszcze coś dużego powiesiła, ale ja mam horror vacui ;)
Ale tu ładnie pastelowo u Ciebie, bardzo "moje" klimaty :) Miętowa ceramika bardzo mi się podoba, właściwie od razu zwróciłam uwagę i czekałam na info, skąd to. Super pled, ach chciałabym mieć czas, żeby sobie kiedyś taki zrobić. No ale może jak zacznę teraz, to do jesieni zdążę przy moim Małym 9-miesięcznym czasozajmowaczu :)
Gu dziękuję! jak tylko zobaczyłam tą ceramikę na stoliku na pikniku to złapałam w moje ręce i już nie puściłam:) pledzik kupiłam od ani z kotburykot zanim jeszcze nauczyłam się szydełkować:)
trzymam kciuki za nowy pledzik:) buziaki
Czy Ty wiesz, że ja od wczoraj choruję przez Ciebie na tę lampę ;)
Bardzo ładnie się prezentuje!!
haha i bardzo dobrze, że na nią chorujesz , bo jest boska! :))) kup sobie kup:) do twoich drewienek będzie pasować idealnie:)
buziaki Al:*
i dziękuję za info na twoim fanpage'u:) To bardzo miłe z twojej strony
Pięknie masz! Zdradź gdzie kupiłaś lampę?Chciałabym taką białą albo czarną:) Buziaki
tak jak pisałam w poprzednim poście lampa jest z ikei:))) polecam!
Bardzo ładna lampa ;) ..nie ma nic lepszego od Carmex ! w tubce świetne, ciągle lata w mojej torebce ;p
:))) ja też mam oj mam zawsze:)))
pozdrawiam cieplutko
buziaki:*
jakie piękne pastele u Ciebie! będę teraz tkwić z nosem utkwionym w monitorze, bo za okno aż żal patrzeć;)
na tą lampę mam chrapkę od jakiegoś czasu, ale nie jestem w stanie usprawiedliwić sama przed sobą zakupu, skoro mam bardzo podobną (również model z IKEA). Ale chyba po prostu kupię farbę w sprayu i przemaluję.
A słoiczek carmexu zawsze obowiązkowo mam w torebce – nie ma lepszego specyfiku do ust!
Marta zawsze można kupić drugą i postawić jedną koło kanapy, a drugą przy łóżku;) albo i przemaluj! też dobry pomysł:)))
dziękuję serdecznie i pozdrawiam
:***
Humor mi się poprawił już od pierwszego zdjęcia. Dziękuję :) Lampa, ceramika, wszystko cudne. Sposób na gazety – przekonałaś mnie do niego. Pozdrawiam serdecznie :)
ależ bardzo proszę Kasiu:)
taki był mój zamiar, aby humory poprawić:)
cieszę się, że zainspirowałam!
dobrego dnia:*
lampa prezentuje się wspaniale!!!!
dobry zakup :)
dziękuję! lubię takie przemyślane zakupy produktów, które od dawna chodzą mi po głowie:) buziaczki
Ta lampa to strzał w dziesiątkę! Wygląda jakby stała tam od zawsze. Świetna jest:)Gdyby nie to, że jeszcze nie tak dawno marudziłam o BAROMETERa, to już stałaby u mnie;)
Muszę przyznać, że strasznie zazdroszczę tych kuferków przy kanapie. Jak zwykle ociągałam się z zakupem, kiedy jeszcze były dostępne tu i ówdzie, a teraz basta! Nie ma nigdzie… Znalazłam jedynie na amazonie.
No i – last but not least – sposób na gazetki – chyba zgapię;)
Serdeczności,
M.
:))) bardzo lubię te kosze, są niesamowite i bardzo bardzo pojemne:))
idealnie sprawdzają się do przechowywania przedmiotów, które chcemy ukryć, czy tez nie pasują…:)))
może jeszcze gdzieś się pojawią. Proponuję napisać np. do sklepu nshome.pl skąd je mam:) oni często sprowadzają na życzenie:)
buziaki
Lampa moje marzenie – może się kiedyś spełni :) u Ciebie super się zadomowiła…
pięknie sobie mieszkacie :)
pozdrawiam
trzymam kciuki, aby się spełniło Twoje marzenie:) nie jest droga, więć bardzo realne to marzenie:)))
pozdrawiam ciepło i dziękuję:*
napis świetny a taka lampka to istny skarb mi jak nic by się pzrydała do pracowni pozdrawiam ciepluteńko
napis od Al z czaryzdrewna:)
tak…w pracowni też by się sprawdziła:) jest bardzo uniwersalna, a przez to ma wiele zastosowań:)
Super z tą lampką Aniu!!! A co do mojego męża – to miałaś rację, oprócz półeczek przytaszczył mi jeszcze doniczki, butelki z kapslem i ramki na zdjęcia :D
Jestem pod wrażeniem tej cudownej ceramiki – niezwykły talent dżemie w tych dzieciach :)
Pozdrawiam cieplutko, bo u mnie wiatr hula…
ach , ale masz fantastycznego męża:))) super zakupy! :D
tak ceramika robi wrażenie…:)))
u nas też zimno straszliwie, choć padać przestało…
buziaki:* koniecznie pochwal się zakupami!
Lampa wpasowała się idealnie. Pled jest cudowny marzy mi się taki. Może kiedyś taki zdobędę. I znowu się pojawił psiak, jest cudowny jako model ;) Mój tez lubi być w centrum uwagi :) Niestety pogoda nam nie dopisuje, ale liczę, że w końcu przestanie padać. Zapraszam do siebie :)
Buziaki
Monika
Pledzik kupiłam, gdy jeszcze sama nie szydełkowałam u Aniu z kotburykot:) polecam, bo z jej rąk wychodzą cuda!
tak on zawsze pakuje się przed obiektyw:) uwielbia , gdy robię mu zdjęcia:))) u mnie już przestało padać:D
pozdrowienia
Pogoda ….brrrr 12 stopni !!! W maju włączyć ogrzewanie ????
Popieram akcje pomocy wszelakiej, szczególnie dzieciakom :-))) a jeszcze zdolnym, kreatywnym jak najbardziej :-))))
pozdrawiam bardzo, baaaaaaaaardzo !!!
nawet nie mów! wiesz dziś dzwonił do mojego kolegi kumpel, który sprzedaje węgiel na opał i był tak przeszczęśliwy, bo poza sezonem zarobił już tyle kasy na sprzedaży węgla, że aż nie wierzy…
jak to możliwe, że musimy jeszcze ogrzewać i palić w kominkach? ;/
pozdrawiam cieplutko!
Rewelacyjna lampa, a to, że można sobie nią wyginać i ukladać światło wedle potrzeb jest ogromnym plusem! Podoba mi bardzo Twoje latte wnętrze! i zazdraszczam dostępu do ikei.
Carmex bardzo lubię, używam tego w tubce wydaje mi sie bardziej higieniczny.
Pozdriowiona Aniu:)
:)) ten w tubce ma troszkę inną konsystencję, ale również bardzo lubię i to fakt, że palucha nie trzeba wkładać:))) dziękuję serdecznie za przemiły komentarz:) pozdrawiam cieplutko:*
kapitalne wnętrze !!!! kocham te pledy ale cierpliwości i kasy brak :-((
pozdrawiam, ewa
dziękuję:))) Ewa taki pledzik to nie jest bardzo duży wydatek… :) polecam
Lampa idealnie pasuje do Twojego wnętrza…jest fajnie kolorowo,optymistycznie a pomysł z przewiązaniem magazynów paskiem super.U mnie też pada i nic się nie chce buuuuu
Usmiechu kochana
Beti dzięki słońce Ty moje:)))
dzisiejszy dzień bardzo przygnębiający niestety…by jutro wyszło słonko! brakuje mi go straszliwie… po pobycie w Tajlandii tym bardziej.;/
Dziękuję za zabawę! Słyszałam,że wygrałaś gałki w Cocoonie :D hihihi
Cmokam
:)))) Beti dziękuję za uzmysłowienie!:) ale się cieszę! gratulacje i dla Ciebie:)))
Lampa idealnie wpasowała się w Twoje wnętrza gratulacje z okazji nowego wyzwania. Gosia
Gosiu dziękuję serdecznie:)
Pastelowo i ładnie! Też mam ten świecznik i wprost go uwielbiam! Wciąż zmieniam kolory i rozmiary świec. U Ciebie jak zwykle dużo pożądanych, kolorowych drobiazgów.
O pogodzie się nie wypowiadam, buuuu :(
Buźka!
marta
Martuś dzięki – pastele o tej porze roku uwielbiam…:)) zresztą u Ciebie przecież też zawsze kolorowo, ale w jednej tonacji:) świecznik jest cudny to prawda:) bardzo mnie cieszą ostatnie zakupy:)
ściskam
Nooo, fajowa ta lampka! Ja też mam nową, ale taką na biurko a najfajniejsze, że mojemu eM się podoba:)
cieszę się, że i u Ciebie nowy zakup, który cieszy i to dwie osoby:D super!:))) pokaż nam ją!
slicznie u Ciebie :) o carmex słyszała ale nie uzywałam
i cudna filizanka od Agi , ja mam chrapke na czarną ;))
czarne też mam i również uwielbiam:)))
dziękuję , a carmex polecam!
gratuluje zwyciężczyniom i dziękuje za zabawę :)
Cześć Kochana!
No u mnie robi się nieciekawie:(
Pada cały dzień i już słyszałam,że możliwe
są lokalne podtopienia,dobrze,że mieszkam
na górce…
Pięknie u Ciebie,tak rześko!
Strasznie podoba mi się Twoja narzuta
aż zaczęłam się zastanawiać nad takim wdziankiem
na moją małą ryczkę.
Moc uścisków i pozdrowień przesyłam!
hej Natalko:)
ojejku strasznie mi przykro… właśnie doszły mnie słuchy, że w niektórych rejonach Polski są już stany alarmowe i rzeki przybrały…
wody coraz więcej, a tu wciąż pada..choć u nas wieczór już bez deszczu. całe szczęście!
dziękuję serdecznie:))
buziaki
Też mam tę lampę, jest świetna. Tym bardziej, że kupiłam ją na wyprzedaży w Ikei :)
Ceramika cuuuudowna, jestem wielką miłośniczką skorup wszelakich, a tu jeszcze tak niezwykle wyprodukowana. Super!!!!!!
Uściski
o proszę:))) no to mamy ją i już! :) o kurcze…to pewnie zapłaciłaś za nią dużo mniej niż ja… :) choć cena i tak moim zdaniem jest dobra:)
ja też kocham skorupy, zwłaszcza te ręcznie wykonywane i przez takie zdolne dzieci:)
buziaki Renatko
Ja wczoraj pomarudzilam na pogode a dzis prosze slonko i ciepelko, jupppiii:)
Lubie zagladac do twojego salonu, tyle tam zawsze nowosci, lampa super wyglada, czasopisma "scalone paskiem rewelacja!
usciski
ach gdzie to słonko? u nas wciąż brzydko…
ale ciesz się ciesz i oby to słono już u Ciebie zostało, a do nas wreszcie dotarło!:)
dziękuję kochana:*
ściskam ciepło
Lampa super, ale to wiesz:) Też mam na taką ochotę. Patent z paskiem i gazetami super, tylko skąd ja tyle pasków będę mieć:)Super foty, piękne wnętrze gratuluję.
kurcze jeden pasek wystarczy, chyba że masz tyle gazet, to części trzeba się pozbyć…może jakąś wyprzedaż urządzisz?;)
pozdrawiam ciepło
co tu dużo mówić, lampa wymiata :)
:D dzięki! jestem tego samego zdania:)
lampa wyglada swietnie! bardzo mi sie podoba! i ta filizanka z granatowymi motywami – bajeczna!
usciski!
filiżanka ręcznie malowana… uwielbiam z niej popijać herbatkę :)
dziękuję i pozdrawiam cieplutko
Ahh gratuluje zostania ambasadorka <3
a bardzo bardzo dziękuję:)))
a mojej uwagi nie przykuła lampa tylko pasek – uwielbiam proste i efektowne pomysły.
Pozdrawiam :)
pasek to prezent od mojego męża:) uwielbiam go, a teraz mogę na niego cały czas patrzeć:))) dziękuję i pozdrawiam ciepło
Tak lekko, pastelowo … pomysł z paskiem – SUPER to wygląda !!!
Miłego popołudnia :**
Olga wielkie dzięki:)))
pozdrawiam ciepło!
Ty kusząca istoto! Wlasnie jestem w drodze do Ikea, gdzie widzialam takie lampy, a jade tylko po szklaneczki! :)
dobra dobra już widzę jak kupisz tylko szklaneczki;) jestem pewna, że coś jeszcze do domu przytargałaś;) pozdrowienia:)))
Pisalam z rana komentarz, pisałam twardo na telefonie, tak mi szło dobrze, że jak już chciałam dodać to było tylko kilka słów, więc wkurzona poszłam do pracy :P
Pisze więc jeszcze raz :D
Lampa bardzo fajna, sama bym chciała taka nad kanapę, ale bez tych regulacyjnych zgięć, bardziej coś takiego okragłego i podoba mi sie jeszcze świecznik, tez jest na mojej nieskończonej liście ;)
Reszta rzeczy również ładne, ale ja tak patrzę co by sie u mnie przydało hehe :D
Co do tej marki kosmetyków, to nieznam wogule, nic a nic, moze dlatego że ja nie rossmanowa jestem hehe
Buźka !
echh tak czasami jest z tymi telefonami, że czasem się coś skasuje,,, nie raz tak miałam, nie dwa…
:) no to trzymam kciuki za znalezienie lampy ten idealnej:))) w ikei jest podobna, czarna z większym kloszem i właśnie bez zgięć:)
carmex nie jest rossmannowy moja droga:) rossmann to tylko jeden z dystrybutorów:) w większości aptek dostaniesz carmex:) i w supher pharmie również:) to marka amerykańska :)))
buziaki
Serdeczne gratulacje dla Wygranych!!
:))) gratulujemy i czekamy na maile z adresami! na ten moment tylko jedna istotka wie o wygranej:))) czekamy na resztę
Łaaaaaaa!!!
No nie wierzę!! Usypiałam malutkiego, gdy przeczytałam i to mnie tylko powstrzymało od okrzyku radości, który z ust mi się chciał wydrzeć :))
Ale się cieszę :)
I to koszyczek, który obok tacy najbardziej mi się podobał :)
Aaaaa :))))))))))
Dziękuję dziewczyny za zabawę i emocje :)
hehe no to dobrze, że nie wrzasnęłaś, bo by już nie zasnął:)))))))))
cieszymy się z Twojego szczęścia kochana! gratuluję serdecznie i czekam na e-maila z adresem. Pisz śmiało na adres: scraperka.blog@gmail.com
buziaki
Aniu ta lampa to jakby dla Cibie specjalnie stworzona była…cudnie wygląda i pasuje!!
Dla dziewczyn serdeczne gratulacje;)
Pozdrawiam cieplutko
dziękuję Justynko… tak też mi się wydawało, że pasować będzie:) teraz tylko jeszcze fotelik i będzie pięknie:)))
buziaki
Ale pięknie u Ciebie ;) za zabawę ślicznie dziękuje i serdecznie Cie zapraszam do siebie na candy http://smakkropki.blogspot.com/2013/05/candy-robie-bo-was-uwielbiam.html a tak w rewanżu ;)Pozdrawiam
Kropka
a dziękuję! zajrzę oczywiście i do Ciebie, ale to już jutro, bo teraz zmykam:)
buziaki
Pięknie u Ciebie !!! A , że lampa jest rewelacjna to się muszę zgodzić , mam taką samą i jestem nią zachwycona :)
Pozdrawiam
hehe kolejna osoba, która ma lampę w posiadaniu:) super!
pozdrawiam ciepło
Lampa bardzo mi się podoba :) sama o podobnej myślałam jakiś czas temu, ale nie zrealizowałam swojego małego marzenia wtedy :( może innym razem.
Pogoda u mnie niestety również nieciekawa, pada, pada i pada … i pada i tak dzisiaj cały dzień :( ale niestety nie mamy na to wpływu.
Pozdrawiam Marta
Martuś zawsze można do marzeń powrócić:) trzymam kciuki, aby trafiła wreszcie w Twoje ręce:)
dobrego dnia!
no to spadłam z krzesła!!!!!!!!!
Brak mi słów…
Dziękuję Aniu.
Chyba Ktoś na górze i dole:) nade mną czuwał, bo ostatnie 2 dni miałam kiepskie…ale dzisiaj pomimo deszczowych chmur wyszło słoneczko:)
Aniu DZIĘKUJĘ!!!!
:DDD GRATULACJE!!! mam nadzieję, że się nie potłukłaś zbytnio;)
buziaki dla Ciebie! Adres przekazany. wysyłka ok.6-7 czerwca tak jak pisałam w e-mailu:) ściskam ciepło:***:)))
Gratulacje ;))) A lampa rzeczywiście fajnie pozuje ;)))
Dziękuję Moniu:)))
pozdrawiam ciepło
aaaaaaaaaaaaaaaaa ale sie cieszę :) mój internet coś strajkuje więc nie zaglądałam a tu taka niespodzianka :)
mail wysyłam :)
pozdrawiam z zimnej Mierzei
Aga
Agnieszko gratuluję raz jeszcze i Tobie:))) bardzo cieszę się z twojego szczęścia:) pozdrawiam ciepło i życzę, aby Mierzeja zrobiła się cieplejsza i słoneczna:)
Gratuluję bardzo wszystkim Wygranym:-)
A lampa przednia, choć moje oko, jak zawsze w stronę ptaszkowych naczyń:-)
Edytko ptaszkowe dekoracje są bardzo na czasie:) zwłaszcza wiosną:) uwielbiam na nie patrzeć:)
dziękuję i pozdrawiam:*
Lampa jest świetna! Sama mam taką w wersji biurkowej, ale zastanawiam się też nad tą stojącą. U ciebie prezentuje się bardzo fajnie. Ta lampa robi prawdziwą furorę, często można się na nią natknąć w stylizacjach, a nawet scenografii w serialach amerykańskich, zwłaszcza tych kryminalnych, których jestem wielbicielką :)
ooo a ja właśnie już planuję zakup tej biurkowej, jest genialna! :) dziękuję serdecznie… tak tez nie raz widziałam tą lampę na różnych zdjęciach:))) pozdrawiam cieplutko
Gratuluję dziewczynom wygranych ale smucę się, że mnie tam nie ma :).
O saloniku już pisałam w komentarzu gdzieś, że <3.
może następnym razem Moniczko:)
dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam ciepło!
Hahaha, rzeczywiście podobne Aniu :))
Ta lampa jest genialna, kusi mnie strasznie, żeby moją na tę wymienić :)
Buziaki :*
:))) no widzisz:))) u Ciebie tylko jaśniej i klarowniej:) cudnie tam masz! a wymień sobie, wymień, a tą postaw np. koło łóżka jak masz gdzie:)
uściski
Osz! Znów mi się nie udało :) Gratuluję zwycięzcom.
Lampa prezentuje się super!
dzięki Jagódko , może następnym razem! jeszcze sporo konkursów będzie moja droga:)
Gratuluję zwycięzcom. Szkoda, że znów mi się nie udało, ale może następnym razem ;)
Buziaki
Monika
Gratulacje!
Ślicznie dziękuję za zabawę :)
gratulacje dla wygranych :) świetna lampa! :D
Gratulacje dla Zwyciężczyń! Fajna lampa-ja mam podobną z Ikei przy kanapie:-)