EASTER DECO.

Po urlopie jestem w małym niedoczasie. Nie zdążyłam jeszcze przygotować dla Was posta z wakacji, ale mam nadzieję, że poczekacie cierpliwie jeszcze chwilkę. Weekend upłynął nam na wiosennych porządkach, bo nasze mieszkanie bardzo tego potrzebowało. :) Przyniosłam do domu kilka … Czytaj dalej EASTER DECO.